Informacija
linija
Turbūt seniai norėjai susikurti savo žaidimą? Bet nemoki programuoti? -Ne bėda! Viską galite susikurti čia ir nereikės nė menkiausio suvokimo apie programavimą (php), wml, html ir visa kita.
Čia yra sukurtas galingas valdymo panelis, kurio pagalba tiesiog per telefoną galite lengvai kurti žaidimus, juos redaguoti tobulinti ir t.t.
Pats kūrimas kažkiek panašus į svetainės kūrimą per creatorių - pridėsite vietas (linkus), tekstus (paryškintus, pabrauktus, paprastus, palenktus), visur galima pridėti visokias antraštes, paveikslėlius, logotipus, iconas, pilnai redaguoti stilių, susikurti savo dizainą.
Taip pat ypatingas ir labai svarbus dalykas, kad čia galite nevarzomai prideti lygius, tokius kokių tik norite.
Galima kurti daiktus ir nustatyti visus jų parametrus (pvz.: kokio lygio reikia, kiek duoda, kokio įrankio reikia, kokių ir kiek žaliavų [kitų daiktų] reikia, kiek kainuoja, ko ir kiek prideda užsidėjus, suvalgius ar išgėrus ir t.t.).
Mobus galite kurti laisvai ir nevaržomai bet kurioje žaidimo vietoje, bet kokio stiprumo, bet kokiu vardu ;)
Na iš tiesų labai sunku viską papasakoti, todėl siūlau nedelsti ir pradėti naudotis šiuo zaidimų creatoriumi.
Žaidimo pavyzdį galite pamatyti registracijoje bei užsiregistravusiųjų sąraše, ten pamatysite daugybę įvairiausių pavyzdžių, tik turekite omenyje, kad žaidimą galėsite susikurti kokį tik norite - net visiškai nepanašų į pavyzdį ar kitų žmonių turimus žaidimus.
Beje, turėdami šį žaidimą jūs galite ir neblogai uždirbti, nes tam tikras procentas nuo žaidejų išsiųstų pinigų atitenka jums.
linija